Membri

NR. CRT. FUNCȚIA NUME ȘI PRENUME DATA NAȘTERII PROFESIE DE BAZĂ APARTENENȚĂ POLITICĂ
1 Primar Andronescu Ion 24.10.1965 Tehnician veterinar

PSD

2 Consilier Popescu Ion 15.05.1979 Asistent medical generalist

UNPR

3 Consilier Pauna Nicolae 06.02.1977 Mastru petrol

PNL

4 Viceprimar Mohor Constantin-Cristian  27.04.1973 Profesor

PSD

5 Consilier Andrei L. Emilian 01.08.1959 Pădurar

PNL

6 Consilier Budulan Dumitru 03.04.1974 Pădurar

PSRO

7 Consilier Croitoru Ion 22.08.1971 Operator extracție

PSD

8 Consilier Boiangiu Șt. Constantin 17.09.1951 Preot

PNL

9 Consilier Sanfira Mircea Costinel 16.04.1975 Pădurar

PSRO

10 Consilier Staicu Valentin 18.03.1968 Mecanic

PSD

11 Consilier Deaconu Ion 06.01.1976 Mecanic

PSD

12 Consilier Ion Dumitru 27.12.1962 Electrician

PSD